Dystrybutor: Mag Dystrybucja

Trade Marketing Manager
Tomasz Wilczewski

T: +48 723 988 405 

Email: t.wilczewski@magdystrybucja.pl

Eva Zdrój

EVA ZDRÓJ to woda stworzona przez naturę – w tym tkwi jej doskonałość.

I to naturze zawdzięcza wszystko to, co w niej najcenniejsze. Długo poszukiwaliśmy właściwego źródła, które pozwoliłoby nam stworzyć idealnie zbilansowaną wodę mineralną – o doskonałym smaku i optymalnym składzie. Poszukiwania te zaprowadziły nas do Żeromina.

Cechuje ją zrównoważona zawartość minerałów i zasadowe pH. Ma dobroczynny wpływ na organizm – oczyszcza go, odkwasza i nawadnia, dodając sił i łagodząc zmęczenie. Zapewnia zdrowe orzeźwienie i stanowi podstawę codziennej diety.

EVA ZDRÓJ jest przeznaczona do codziennego spożycia, a jej zbilansowane składniki mineralne klasyfikują ją jako wodę, która może być używana do sporządzania posiłków dla dzieci i niemowląt oraz spożywania w nieograniczonych ilościach.

Zbilansowany skład i unikalne walory smakowe sprawiają, że EVA ZDRÓJ dobroczynnie wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Jej obecność w codziennej diecie kształtuje pozytywne nawyki żywieniowe dzieci i dorosłych. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania.

EVA ZDRÓJ konsekwentnie wspiera lokalne inicjatywy, angażując się w działania na rzecz najmłodszych z Twojego regionu. Przekazuje środki finansowe na prozdrowotne inicjatywy, mobilizuje dzieci do aktywnego spędzania czasu, a ich rodziców do dbania o zdrowie.

Pozostali

Sponsorzy / Partnerzy

Skip to content