Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XIV Halowe Mistrzostwa Kwidzyna

KATEGORIA OPEN  
Miejsce IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA I II III IV WYNIK   
1 Maciej MIKOŁOWSKI (Gdańsk) 41 34 41 38 154  
2 Mateusz MILOCH (Sopot) 44 39 38 35 156  
3 Łukasz BIELIŃSKI  41 37 41 40 159  
4 Dawid RĘBISZ 43 47 33 44 167  
5 Bogdan MILOCH (Sopot) 46 33 48 45 172  
6 Roman ANDRUSZKIEWICZ (Białogóra) 41 57 34 47 179  
7 Adam ŁUKASZEWSKI 38 54 36 56 184  
8 Robert CYNK  45 46 47 51 189  
9 Zbigniew JEŻ  53 55 56 36 200  
10 Marek FOLGA 46 62 50 57 208  
11 Marek SROKA  47 56 64 49 216  
12 Marcin BIELIŃSKI  63 56 54 48 221  
13 Jacek MIKOŁOWSKI (Gdańsk) 69 56 49 53 227  
14 Mirosław WIŚNIEWSKI  55 63 54 59 231  
15 Michał FLORCZAK (Kołobrzeg)  58 59 49 66 232  
16 Władysław BORUCKI  80 56 58 50 244  
17 Marek ŻELEŹNIAK 51 77 52 67 247  
18 Sławomir KORALEWSKI 79 69 63 56 267  
19 Tomasz KWIATKOWSKI (Kołobrzeg) 77 65 61 69 272  
20 Agniszka SZYMAŃSKA (Kołobrzeg) 67 66 79 64 276  
21 Michał WOŹNIAK  85 67 73 61 286  
22 Marek BĘKARCIAK 73 66 81 81 301  
23 Michał MICHALSKI  75 74 72 83 304  
24 Monika MIKOŁOWSKA (Gdańsk) 104 82 64 67 317  
25 Rafał CYBULSKI 54 66 50 KRECZ    
               
               
KATEGORIA KOBIET      
M IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNICZKI I II WYNIK      
1 Agniszka SZYMAŃSKA   (Kołobrzeg) 67 66 133      
2 Monika MIKOŁOWSKA      (Gdańsk) 104 82 186      
               
               
KATEGORIA 60+    
M IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA I II III WYNIK    
1 Roman ANDRUSZKIEWICZ Białogóra 41 57 34 132    
2 Marek FOLGA 46 62 50 158    
3 Zbigniew JEŻ 53 55 56 164    
4 Marek ŻELEŹNIAK 51 77 52 180    
5 Władysław BORUCKI                       80 56 58 194    
               
               
KATEGORIA DRUŻYNOWA
MIEJSCE NAZWA DRUŻYNY SKŁAD OSOBOWY DR. I II III RAZEM PKT WYNIK DRUŻYNY
  3 M Bogdan MILOCH 46 33 48 127  
1. (Sopot / Gdańsk ) Mateusz MILOCH 44 39 38 121 364
    Maciej MIKOŁOWSKI 41 34 41 116  
  CZADOWE CHŁOPAKI Łukasz BIELIŃSKI 41 37 41 119  
2. (Kwidzyn) Dawid RĘBISZ 43 47 33 123 415
    Marcin BIELIŃSKI   63 56 54 173  
  STARSI PANOWIE Roman ANDRUSZKIEWICZ 41 57 34 132  
3. (Białogóra / Kwidzyn) Zbigniew JEŻ     53 55 56 164 463
    Marek SROKA   47 56 64 167  
  1 ... Adam ŁUKASZEWSKI 38 54 36 128  
4. (Kwidzyn) Sławomir KORALEWSKI 79 69 63 211 477
    Robert CYNK             45 46 47 138  
  MAR MAR TEAM Marek FOLGA 46 62 50 158  
5. (Kwidzyn) Marek ŻELEŹNIAK 51 77 52 180 558
    Marek BĘKARCIAK 73 66 81 220  
  FC BOLEK Rafał CYBULSKI 54 66 50 170  
6. (Kwidzyn) Mirosław WIŚNIEWSKI 55 63 54 172 563
    Michał MICHALSKI                                     75 74 72 221  
  K.S. MINIGOLF Agniszka SZYMAŃSKA 67 66 79 212  
7. (Kołobrzeg) Michał FLORCZAK 58 59 49 166 581
    Tomasz KWIATKOWSKI 77 65 61 203  
  BORUTA Jacek MIKOŁOWSKI 69 56 49 174  
8. (Gdańsk / Kwidzyn) Monika MIKOŁOWSKA 104 82 64 250 618
    Władysław BORUCKI                       80 56 58 194  
               
Joomla templates by a4joomla