Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zmiany w terminarzu na sezon 2020❗

Oświadczenie zarządu Minigolf Club Sopot:

Zarząd Minigolf Club Sopot, zauważając dyskusję na forum związanym z minigolfem, czuje się zobowiązany do odpowiedzi na temat zmian w terminarzu 2020.

Głównym celem cyklu turniejów Pucharu Polski jest popularyzacja minigolfa w naszym kraju. Od zakończenia sezonu 2019 zwracaliśmy się do właścicieli pól o informację, w jakich terminach mamy możliwość zorganizowania turniejów cyklu Pucharu Polski, Mistrzostw Polski czy innych ważnych turniejów, na które chętnie przyjeżdżają zawodnicy z całej Polski i Europy.

Jesteśmy świadomi, że nagła zmiana terminów turniejów może spowodować zamieszanie wśród zawodników, dlatego dzisiaj miała nastąpić informacja. Oczywiście wcześniej wstawiliśmy zmiany na stronie, co skutkowało Waszą reakcją.

Mimo wcześniejszych ustaleń z właścicielami pól zostaliśmy poproszeni przez nich o zmiany. Jedną z nich była zamiana miejscowości z Człuchowa na Krynicę Morska (Prośba wyszła od Pana Zenka).

Jak zauważyliście, co może cieszyć, powrócił Sopot. Dzięki decyzji Miasta Sopot nasze pole zostaje jeszcze przez rok! (tawerna minigolf została zlikwidowana) i zostaną tam przeprowadzone dwa Puchary Polski 2020.

Największym zaskoczeniem na pewno jest rezygnacja z Pucharu Polski w Warszawie. Powodem rezygnacji jest cena, jaką zapronował nam hotel Holiday Józefów, której nie jesteśmy w stanie zaakceptować. Możemy tylko powiedzieć, że cena przebiłaby Mistrzostwa Polski, a treningi dla zawodników opiewałyby na kwotę trzydaniowego obiadu w jednej z najdroższych restauracjach w Polsce.

Z naszej strony możemy tylko przeprosić za czas oczekiwania na informację zwrotną, ale nie byliśmy w stanie ogłosić jej wcześniej, ponieważ sami nie mieliśmy odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni ?

Joomla templates by a4joomla