Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończyliśmy zbieranie wstępnych deklaracji zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Minigolfie w dniach 23-27 października 2019 roku, Zhounzuang, Chiny. Przepraszamy za opóźnienia przy udostępnieniu formularza, informujemy równocześnie, że sposób ostatecznego zgłoszenia uległ zmianie z powodów organizacyjnych.

Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy zbieranie ostatecznych zapisów na Mistrzostwa Świata w następujący sposób:

  • Do dnia 23.05.2019 trwają zapisy na zawody poprzez formularz dostępny na stronie pzmg.pl/zapisy/zhouzhuang.php. Poprawne przesłanie formularza zostanie potwierdzone przez zwrotną wiadomość e-mail do zawodnika.
  • Do 23.05.2019 zapisany uczestnik jest zobowiązany wykonać przelew w wysokości wpisowego na Mistrzostwa Świata, dane do przelewu poniżej. Potwierdzenie przelewu można dołączyć do przesyłanego formularza, co usprawni weryfikację dokonania płatności.
  • W dniach 24-25.05.2019 Minigolf Club Sopot zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi zawodnikami w przypadku wszelkiego rodzaju niejasności wynikających z niewłaściwego zapisu.
  • Do dnia 26.05.2019 Minigolf Club Sopot prześle na podany adres e-mail potwierdzenie zapisu na Mistrzostwa Świata, co jednoznacznie powołuje zawodnika do kadry narodowej.

W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej maksymalną liczbę zawodników do wystawienia na zawody przez nasz kraj, o pierwszeństwie decydować będzie lista utworzona podczas eliminacji do Mistrzostw Świata. Osoby, które znajdą się poza reprezentacją otrzymają zwrot wpisowego na numer konta, z którego przyszedł przelew.

 

Dane do przelewu:

Bank: Volkswagen Bank
Nazwa odbiorcy: Minigolf Club Sopot
Adres odbiorcy: ul. Hestii 5-7, 81-731 Sopot
Tytuł przelewu: Imię i nazwisko zawodnika - Mistrzostwa Świata
Numer konta: 76 2130 0004 2001 0524 3191 0001
Kwota do przelewu: 310 zł

Joomla templates by a4joomla