Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przeanalizowałem mecz Łotwa vs. Polska, aby sprawdzić nasze szanse. Czy je mamy sami musicie ocenić.

Zastanawiałem się też, czy publikować te dane, myślę jednak, że ta wiedza pomoże nam się zmobilizować. Gdybyśmy jej nie posiadali, to każdy z nas mógłby powiedzieć, że nie wiem jaki jest wynik Lipeaja Open więc nie będę się starał.

Jeśli przeanalizujesz poniższe wyniki, stwierdzisz, że możesz dać z siebie więcej (czyli w minigolfie mniej ;) ) i uzyskać jakieś fajne wyniki.

Wyniki Lipawy 2018:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Analiza:

Zielonym kolorem zostali oznaczeni zawodnicy, których wyniki co najmniej 5 rund liczyły się do klasyfikacji. Zauważmy, że w drużynie Łotewskiej jest ich tylko dwóch!!!

A u nas - przeanalizujcie to sami.

W Krynicy w 2017 roku odrobiliśmy 66 punktów:

Czy to dużo? Niemało, ale zauważcie, że odrabiając 15-20 punktów jesteśmy w stanie zmienić wynik meczu na naszą korzyść! Na Łotwie w jednej rundzie w tym roku straciliśmy 40 pt!

W Krynicy będzie nas (mam nadzieję) zdecydowanie więcej, więc każdy dobry wynik, dowolnego zawodnika zwiększa nasze szanse.

Niech więc ten rok, będzie przełomowym dla naszych meczy Łotwa vs. Polska!

 

Joomla templates by a4joomla